Jesteś tutaj

Rosną obroty GK Specjał

Grupa Kapitałowa Specjał odnotowała 30% wzrostu obrotów w pierwszym kwartale 2019 r. Uzyskany wynik pozwala prognozować, że w kolejnych miesiącach ta tendencja wzrostowa utrzyma się, a nawet wzmocni. Na kolejne lata GK SPECJAŁ zdefiniowała odważne, a jednak rozsądnie skalkulowane cele.

Mimo silnej konkurencji i dynamicznej sytuacji na rynku, Specjał ani na moment nie zwalnia i konsekwentnie realizuje swój plan zwiększenia obrotów. Pierwszy kwartał firma kończy z 30 procentowym wzrostem, a prezes zarządu Krzysztof Tokarz zapowiada, że kontynuowane będą działania mające na celu dalszy wzrost.

Jak ogłoszono podczas konferencji Sił Sprzedaży w marcu br. wzrost obrotu, rozwój własnych sieci franczyzowych z planem osiągnięcia 10 tys. sklepów we własnych franczyzowych, czy zacieśnienie współpracy z producentami to cele handlowe Grupy Kapitałowej Specjał wyznaczone na lata 2019 – 2021.

Dobrą kondycję firmy potwierdza ostatni ranking tygodnika Wprost – „200 największych polskich firm”, w którym GK Specjał znalazła się na 11 miejscu. W poprzednim zestawieniu firma uplasowała się na 15 miejscu. Po raz kolejny GK Specjał zajęła najwyższą lokatę wśród firm hurtowych branży FMCG z polskim kapitałem.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Grupa Kapitałowa Specjał uplasowała się na 3 miejscu wśród firm z polskim kapitałem w zestawieniu opublikowanym przez gazetę Rzeczpospolita.

Początek roku obfitował w otwarcia kolejnych placówek handlowych pod szyldem Delikatesy Premium, Nasz Sklep, Delikatesy Sezam należących do GK Specjał. Nowe sklepy otworzyły się w różnych częściach Polski, m.in. w Zabrzu, Wejherowie, Szybowicach. 

X