Jesteś tutaj

Remodeling Drogerii Jawa w Węgorzewie

Dnia 14 czerwca specjalnie dla mieszkańców Węgorzewa i okolic oddana zostanie nowa drogeria Jawa. Placówka sieci jest dobrze znana mieszkankom Węgorzewa, ale w tym dniu zaskoczy je nową odsłoną Jawy w nowoczesnym koncepcie.

W dniu otwarcia odbędzie się święto piękna w Drogerii Jawa. W tym dniu oczekiwać na klientów będą Ekspertki Piękna, które wykonają pokazy makijażu – zaprezentują najnowsze trendy i triki w makijażu. Chętne Panie będą mogły skorzystać z bezpłatnego makijażu. Ekspertki przeprowadzać będą również zabiegi parafinowe na dłonie.

Dla mieszkańców Węgorzewa przygotowano także specjalną ofertę promocyjną, która potrwa w dniach 14-21 czerwca – spektakularnie atrakcyjne ceny, gratisy przy zakupach i wiele innych niespodzianek.

Drogerie Jawa to polska, nowoczesna sieć drogeryjna posiadająca 57 sklepów w całej Polsce. Ten wyjątkowo przyjazny koncept drogeryjny posiada w swoim asortymencie polskie i zagraniczne marki kosmetyczno-chemiczne.

Kategoria: 

Podobne artykuły

14 grudnia nastąpi otwarcie kolejnej drogerii sieci Jawa w Bydgoszczy.

Specjalnie z okazji Dnia Kobiet, w piątek 8 marca sieć Natura otworzyła kolejne dwie drogerie Natura w podwarszawskich Jankach i Rembertowie. Placówka w Jankach mieści się przy ul. Mszczonowskiej 3 (CH Janki) i obejmuje powierzchnię 112 mkw. Drogeria Natura w Rembertowie została otwarta przy Al. Antoniego Chruściela 31 i zajmuje 133 mkw.

X