Jesteś tutaj

Remodeling Drogerii Jawa w Węgorzewie

Dnia 14 czerwca specjalnie dla mieszkańców Węgorzewa i okolic oddana zostanie nowa drogeria Jawa. Placówka sieci jest dobrze znana mieszkankom Węgorzewa, ale w tym dniu zaskoczy je nową odsłoną Jawy w nowoczesnym koncepcie.

W dniu otwarcia odbędzie się święto piękna w Drogerii Jawa. W tym dniu oczekiwać na klientów będą Ekspertki Piękna, które wykonają pokazy makijażu – zaprezentują najnowsze trendy i triki w makijażu. Chętne Panie będą mogły skorzystać z bezpłatnego makijażu. Ekspertki przeprowadzać będą również zabiegi parafinowe na dłonie.

Dla mieszkańców Węgorzewa przygotowano także specjalną ofertę promocyjną, która potrwa w dniach 14-21 czerwca – spektakularnie atrakcyjne ceny, gratisy przy zakupach i wiele innych niespodzianek.

Drogerie Jawa to polska, nowoczesna sieć drogeryjna posiadająca 57 sklepów w całej Polsce. Ten wyjątkowo przyjazny koncept drogeryjny posiada w swoim asortymencie polskie i zagraniczne marki kosmetyczno-chemiczne.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Nastąpiło ponowne otwarcie sklepu Rossmann w Galerii Twierdza Kłodzko, po trwającym niespełna miesięcznym okresie  remontu.  Marka przedłużyła także kontrakt najmu powierzchni w centrum. Galeria Twierdza Kłodzko jest największym centrum handlowym w regionie. Centrum w tym roku obchodzi 10-lecie działalności.

19 października nastąpi otwarcie pierwszej drogerii Jawa w Warszawie, przy ulicy Chełmskiej 9. W programie wydarzenia przewidziane są pokazy makijażu i porady dermokosmetyczne prowadzone przez specjalistów.

X