Jesteś tutaj

PSS Nidzica rozwija sieć sklepów Gama

W miejscowości Piątki (woj. warmińsko-mazurskie) dnia 8 maja 2019 r. dokonano uroczystego otwarcia sklepu Gama Mini. Placówka zlokalizowana jest w centrum nowego, rozbudowującego się podmiejskiego osiedla.

Uczestniczący w otwarciu klienci z wielką aprobatą przyjęli przygotowaną ofertę, która w pełni zabezpieczy ich podstawowe zakupy. Każdy klient skosztował tortu Gama, specjalnie przygotowanego na tę okoliczność przez ciastkarnię PSS. Natomiast dzieci zabawiał miś Gamuś, wręczając kolorowe baloniki i maskotki.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Otwarcie kolejnego sklepu Gama w PSS Garwolin. Prace związane z przygotowaniem sklepu były wykonywane na otwartym sklepie dla klientów. Remodeling nastąpił na bazie sklepu LUX. Placówka handlowa została w dużym stopniu zmieniona,  zwiększono powierzchnie sprzedażowe dla poszczególnych grup asortymentowych jak nabiał, stoisko sprzedaży tradycyjnej-mięso, wędliny, ryby, sery, odświeżono ułożenie poszczególnych kategorii.

Partnerski Serwis Detaliczny wspólnie z Spółdzielniami przeprowadził II już edycję akcji społecznej w sklepach Gama pod patronatem Fundacji DKMS – „Gama Wspólnie Przeciw Białaczce”. Na terenie 19 sklepów prowadzona była rejestracja nowych Dawców Szpiku Kostnego i udało się wspólnie zarejestrować 453 nowych dawców. Pamiętajmy, ze każdy nowy zarejestrowany potencjalny dawca szpiku to kolejna szansa na nowe życie.

X