Jesteś tutaj

Ponad 100 tysięcy pobrań gry Moje Małe Tesco w Polsce

W ciągu niespełna 6 miesięcy od wprowadzenia na rynek, tylko w Polsce gra Moje Małe Tesco została pobrana  przez użytkowników smartfonów aż 109 703 razy. Aplikacja w której możemy wcielić się w dyrektora hipermarketu i zarządzać własnym sklepem, w rekordowym dniu została zainstalowana na 1910 urządzeniach. Obecnie, na najpopularniejszym systemie Android, średnia ocen ponad półtora tysiąca graczy wynosi 4.1 w pięciostopniowej skali.

Gra Moje Małe Tesco zaprasza użytkownika do wirtualnej rzeczywistości, gdzie każdy może stworzyć swój własny sklep Tesco i zobaczyć czy posiada umiejętności potrzebne do prowadzenia hipermarketu. Majka – manager sklepu i zarazem główna postać w grze – pokazuje graczom jak zbudować i udekorować własny sklep, jak zamawiać produkty, uzupełniać półki, ustalać terminy dostawy, czy rekrutować zespól do obsługi klientów. Gra pozwala również na handel wymienny miedzy graczami, gdzie razem podejmujecie codzienne wyzwania w rywalizacji o tytuł najlepiej prowadzonego sklepu. Co ciekawe, aplikacja odzwierciedla rzeczywistość sklepów Tesco, dając graczom możliwość prowadzenia akcji lojalnościowych. Obecnie, dla naszych wirtualnych klientów możemy uruchomić akcję Panini promującą specjalną edycję piłek i toreb sportowych. Główny cel to zadowolenie klientów i zwiększenie sprzedaży. Okazuje się, że zarządzanie własnym hipermarketem spodobało się Polakom. Obecnie codziennie zaczynamy średnio 70 rozgrywek.

Gra przyjęła się również w Europie, w sumie na Słowacji, Węgrzech oraz w Polsce i Czechach została pobrana 544 097 razy. Aby sprostać oczekiwaniom nowej generacji użytkowników, aplikacja dostępna jest na systemy iOS, Android i Windows. Co bardzo ważne, rozgrywka możliwa jest również offline.

Gra zawiera ponad 100 poziomów, 80 różnych postaci i mnóstwo nowych umów do zawarcia każdego tygodnia. Moje Małe Tesco to niekończąca się zabawa dla użytkowników.

Ci którzy chcą się przekonać czy sprawdziliby się w roli managerów hipermarketu, mogą pobrać grę Moje Małe Tesco wchodząc na stronę https://www.tesco.pl/marki-i-uslugi/mojemaletesco/.  

Kategoria: 

Podobne artykuły

Jak poinformował brytyjski dziennik „Sunday Times” Tesco planuje stworzyć sieć dyskontów. Ruch ten ma poprawić sytuację firmy i pomóc w walce z niemieckimi dyskontami.

W tegorocznym Rankingu Odpowiedzialnych Firm Dziennika Gazety Prawnej, Tesco zostało wyróżnione jako jedna z najbardziej odpowiedzialnych firm w Polsce, zajmując 2. miejsce w kategorii „Transport, usługi, handel” i 12. miejsce w klasyfikacji generalnej . Ranking jest jedynym tak kompleksowym zestawieniem największych spółek w Polsce ocenianych pod kątem jakości zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu.

X