Jesteś tutaj

POLOmarket uruchomił internetowy katalog win

W drugiej połowie sierpnia br. grupa POLOmarket uruchomiła serwis internetowy w stu procentach poświęcony winom – Dobre Grono. W elektronicznym katalogu znajduje się oferta alkoholi dostępna na stałe w sklepach stacjonarnych wraz z cenami oraz szczegółowymi opisami każdego z produktów.

W katalogu internetowym Dobre Grono aktualnie znajdują się 42 wina, które są importowane do POLOmarketu z różnych zakątków Włoch, Francji, Hiszpanii, Węgier i Bułgarii. Produkty zostały przydzielone do odpowiednich kategorii, a nawigacja poprzez menu boczne pozwala na dobór wina do indywidualnych preferencji konsumenta tj. smak, rodzaj, kraj pochodzenia.

Kategoria: 

Podobne artykuły

POLOmarket uruchomi serwis, na którym, klienci będą mogli wyrażać swoje opinie na temat dokonywanych w sieci sklepów zakupów. Dzięki serwisowi sieć POLOmarket będzie mogła poznać opinie klientów na temat artykułów dostępnych w sprzedaży, poziomu obsługi, skuteczności dotarcia do klientów poprzez reklamy i gazetki promocyjne oraz poziom satysfakcji z dokonywanych w sieci sklepów zakupów. 

POLOmarket w czerwcu br. otworzył dwa nowe, supernowoczesne obiekty w Łebie i Stegnie oraz zmodernizował sklepy w Śmiglu i Toruniu. Sieć nie zwalnia tempa i już w pierwszym tygodniu lipca powiększy się o kolejny nowy obiekt – tym razem w nadmorskim Darłowie.

X