Jesteś tutaj

Podsumowanie Targów Rabat Detal

W Targach Centralnych w Wiśle i trzech częściach Targów Regionalnych, łącznie uczestniczyło ponad 1500 osób. Wystawiło się ponad 150 producentów, z którymi nawiązać współpracę mogło ponad 800 franczyzobiorców. Patronem medialnym podczas wszystkich edycji targów był Poradnik Handlowca.     

Targi Regionalne okręgu śląskiego zamykały w tym roku cykl spotkań biznesowo-integracyjnych sieci Rabat Detal. Odbyły się one w dniach 23-24 listopada w Hotelu Villa Verde w Zawierciu.

Gośćmy specjalnymi w tym roku, podczas wszystkich targów byli: Krzysztof Skiba, Anna Filipowska, Robert Makłowicz, Patryk Niekłań oraz Maria Sikorska. Nie zabrakło genialnego zaplecza muzycznego, prezentacji producentów oraz wielu atrakcyjnych zniżek i pakietów sprzedażowych.  Obyło się ponad 10 losowań wartościowych nagród w tym: rower, sprzęty RTV i AGD, biżuterie, zestawy kosmetyczne czy kosze upominkowe. Tegorocznym hasłem przewodnim Targów Sieci był: BIZNES, SPORT, ZABAWA. Tym samym podkreślano, że przynależność do Sieci Rabat Detal i podjęcie współpracy na warunkach franczyzowych to nie tylko dzierżawa logotypu, to połączenie biznesu, integralności, elegancji i zabawy.

W czerwcu 2018 r. zorganizowana zostanie kolejna edycja Targów Centralnych. Szczegóły niebawem.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Franczyzowa sieć detaliczna Rabat Detal, licząca około 1200 sklepów, co roku organizuje targi centralne dla wszystkich swoich franczyzobiorców oraz cykl targów regionalnych. Drugie tegoroczne targi z tego cyklu (dla regionu Dolnego Śląska) właśnie odbyły się w dniach 25-26 października br. w Karpaczu, w Hotelu Sandra SPA. Wzięli w nich udział właściciele sklepów z południowo-zachodniej części kraju.

Data wydarzenia: 
2019-06-14

Targi Centralne sieci Rabat Detal, w tym roku odbędą się 14 czerwca w Zakopanem. Organizatorzy przewidują prawie 700 gości. Podczas tegorocznej edycji przepięknym widokiem przywitają uczestników Polskie Tatry, cudowna gościnność górali oraz perfekcyjna obsługa Hotelu Nosalowy Dwór***** Resort & SPA.

X

Przeczytaj również