Jesteś tutaj

Płatności z Apple Pay w sklepach Kaufland

Klienci sieci Kaufland posiadający iPhony z technologią NFC lub zegarki Apple Watch mogą płacić za zakupy za pośrednictwem Apple Pay. Wystarczy dodać swoją kartę Mastercard lub Maestro do wirtualnego portfela.

Kaufland umożliwia dokonywanie płatności poprzez Apple Pay. Korzystanie z aplikacji jest proste, szybkie, nie wymaga dostępu do internetu, a aplikacja jest bezpłatna. Dzięki nowej usłudze, klienci mogą zrobić zakupy w Kauflandzie nie mając przy sobie pieniędzy ani kart. Wystarczy smartfon z aplikacją.

Podczas transakcji Apple nie zapisuje numeru karty, a nadaje jej inny unikatowy numer jednoznacznie identyfikujący daną kartę po stronie banku. Przy płatności w sklepie terminal zarejestruje nie numer karty, ale ten przypisany do niej przez aplikację. Co więcej, nie da się odblokować funkcji płatności zbliżeniowych Apple Pay bez wcześniejszego uwierzytelnienia właściciela poprzez FaceID lub TouchID.

W Kauflandzie poza tradycyjnymi formami płatności można zapłacić bonami Sodexo, UpBonus, kartami podarunkowymi sieci, przy użyciu smartfona z Android Pay, a od kwietnia br. również punktami PAYBACK. Apple Pay poszerza spektrum tych możliwości.

Nowa forma płatności dostępna jest we wszystkich 208 marketach w Polsce.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Po raz kolejny Henkel i Kaufland połączyły swoje siły na rzecz akcji „Kupujesz – pomagasz!”, organizowanej w ramach wsparcia Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Dzięki zaangażowaniu konsumentów, Stowarzyrzenie otrzymało darowiznę w wysokości 55 tys. zł, która zostanie spożytkowana na rozwój i edukację jej podopiecznych. 

Sieć sklepów Kaufland po ponad rocznym okresie pilotażowym zdecydowała się na zakończenie modelu sprzedaży przez Internet. Zdecydowały o tym względy finansowe.

X