Jesteś tutaj

Płatności z Apple Pay w sklepach Kaufland

Klienci sieci Kaufland posiadający iPhony z technologią NFC lub zegarki Apple Watch mogą płacić za zakupy za pośrednictwem Apple Pay. Wystarczy dodać swoją kartę Mastercard lub Maestro do wirtualnego portfela.

Kaufland umożliwia dokonywanie płatności poprzez Apple Pay. Korzystanie z aplikacji jest proste, szybkie, nie wymaga dostępu do internetu, a aplikacja jest bezpłatna. Dzięki nowej usłudze, klienci mogą zrobić zakupy w Kauflandzie nie mając przy sobie pieniędzy ani kart. Wystarczy smartfon z aplikacją.

Podczas transakcji Apple nie zapisuje numeru karty, a nadaje jej inny unikatowy numer jednoznacznie identyfikujący daną kartę po stronie banku. Przy płatności w sklepie terminal zarejestruje nie numer karty, ale ten przypisany do niej przez aplikację. Co więcej, nie da się odblokować funkcji płatności zbliżeniowych Apple Pay bez wcześniejszego uwierzytelnienia właściciela poprzez FaceID lub TouchID.

W Kauflandzie poza tradycyjnymi formami płatności można zapłacić bonami Sodexo, UpBonus, kartami podarunkowymi sieci, przy użyciu smartfona z Android Pay, a od kwietnia br. również punktami PAYBACK. Apple Pay poszerza spektrum tych możliwości.

Nowa forma płatności dostępna jest we wszystkich 208 marketach w Polsce.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Mnóstwo atrakcji, emocji i radości – to wszystko towarzyszyło podopiecznym SOS Wioski Dziecięcej w Karlinie, którzy na zaproszenie Kauflandu spędzili we Wrocławiu kilka dni podczas igrzysk sportów nieolimpijskich The World Games 2017. 

Ożywienie gospodarcze w wielu regionach świata sprzyja globalnym sprzedawcom detalicznym. Przychody 250 największych detalistów na świecie wyniosły w ubiegłym roku obrotowym 4,4 biliona dolarów. Rok do roku był to wzrost o 4,1 proc. 

X