Jesteś tutaj

Paczki do odbioru w sieci Społem

Poczta Polska zamierza umożliwić swoim klientom odbiór przesyłek w sklepach należących do sieci Społem. Partnerstwo ma dotyczyć 1000 placówek, czyli ok. jednej trzeciej wszystkich sklepów należących do Społem. W części z nich jeszcze w II połowie 2019 r. staną maszyny do odbioru paczek.

W ramach pilotażu pierwsze takie punkty ruszą w dużych miastach. Głównie chodzi o placówki w centrach i na osiedlach. Poczta planuje nie tylko wstawiać maszyny do odbioru paczek do sklepów, ale również umożliwiać klientom nadawanie w nich przesyłek. Prezes Społem Ryszard Jaśkowski podkreśla jednak, że lokale sieci pozostaną w niedziele zamknięte. Społem obchodzi w 2019 r. 150-lecie działalności, a Poczta Polska 450. rocznicę założenia.

Kategoria: 

Podobne artykuły

PSS  w Bielsku Podlaskim rozpoczęła Nowy Rok od otwarcia sklepu GAMA. Dnia 3 stycznia uroczyście została przecięta wstęga w nowo wybudowanym obiekcie znajdującym się przy ul. Rejtana.

Dnia 12 września otwarty został trzeci sklep z logo Gama działający w ramach PSS Społem Częstochowa. Obiekt mieści się na osiedlu Tysiąclecie. W dniu otwarcia Spółdzielnia przygotowała konkurs w którym można było wygrać kosze podarunkowe.

X

Przeczytaj również