Jesteś tutaj

Paczki do odbioru w sieci Społem

Poczta Polska zamierza umożliwić swoim klientom odbiór przesyłek w sklepach należących do sieci Społem. Partnerstwo ma dotyczyć 1000 placówek, czyli ok. jednej trzeciej wszystkich sklepów należących do Społem. W części z nich jeszcze w II połowie 2019 r. staną maszyny do odbioru paczek.

W ramach pilotażu pierwsze takie punkty ruszą w dużych miastach. Głównie chodzi o placówki w centrach i na osiedlach. Poczta planuje nie tylko wstawiać maszyny do odbioru paczek do sklepów, ale również umożliwiać klientom nadawanie w nich przesyłek. Prezes Społem Ryszard Jaśkowski podkreśla jednak, że lokale sieci pozostaną w niedziele zamknięte. Społem obchodzi w 2019 r. 150-lecie działalności, a Poczta Polska 450. rocznicę założenia.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Dzisiaj, 6 czerwca w Centrum Marszałkowska odbyło się ponowne otwarcie sklepu Sezam należącego do WSS Społem Śródmieście. Zlokalizowany jest on na poziomie -1 i zajmuje 700 mkw. Centrum Marszałkowska jest pierwszym w Polsce budynkiem zintegrowanym ze stacją metra.

W zasobach Spółdzielni Społem w Śremie znajduje się szereg nieruchomości, między innymi dwie kamienice zakupione przez Spółdzielnię w 1990 r. Dzięki przeprowadzonej rewitalizacji obiektów i dostosowaniu ich do celów handlowych otworzono Dom Handlowy „Kamienica".

X