Jesteś tutaj

Advertisement

Otworzono nowy supermarket Piotr i Paweł w Krakowie

W piątek, 27 października otworzono sklep Piotr i Paweł w nowo powstałym Centrum Handlowym Serenada w Krakowie przy al. Gen. Bora-Komorowskiego 41. Jego otwarcie jest ostatnim z ośmiu, które zaplanowano na bieżący rok.

Dla pierwszych 1500 klientów Piotr i Paweł przygotował prezent – eko torby. Natomiast w dniu otwarcia na wszystkich czekały promocje i słodki poczęstunek.

Nowy supermarket zaoferował swoim klientom targowisko, na którym mogą znaleźć produkty regionalne.

Piotr i Paweł osiągnął w roku 2016 obrót na poziomie 2.233 mld, nowy rok rozpoczął nowymi projektami: usługą samodzielnego skanowania zakupów w 8 placówkach oraz wdrożonym programem lojalnościowym „Po2jamy Rabaty” we wszystkich sklepach. Sieć Piotr i Paweł posiada obecnie 148 sklepów w całej Polsce, w każdym województwie.

Kategoria: 

Podobne artykuły

1 października Piotr i Paweł uruchomił w centralnej Polsce trzecie centrum logistyczne. 

W 2016 r. sieć Piotr i Paweł uruchomiła 11 nowych sklepów, a obrót sieci wyniósł 2,233 mld zł. Jest to wzrost w porównaniu z 2015 r. o 5,2%. Na nowy rok Piotr i Paweł ma również szerokie plany. Sieć planuje przekroczyć liczbę 150 funkcjonujących placówek. W marcu i kwietniu uruchomione zostaną 4 markety, które zlokalizowane będą w miejscach, w których funkcjonowały sklepy sieci Alma. 

X