Jesteś tutaj

Otworzono nowy supermarket Piotr i Paweł w Krakowie

W piątek, 27 października otworzono sklep Piotr i Paweł w nowo powstałym Centrum Handlowym Serenada w Krakowie przy al. Gen. Bora-Komorowskiego 41. Jego otwarcie jest ostatnim z ośmiu, które zaplanowano na bieżący rok.

Dla pierwszych 1500 klientów Piotr i Paweł przygotował prezent – eko torby. Natomiast w dniu otwarcia na wszystkich czekały promocje i słodki poczęstunek.

Nowy supermarket zaoferował swoim klientom targowisko, na którym mogą znaleźć produkty regionalne.

Piotr i Paweł osiągnął w roku 2016 obrót na poziomie 2.233 mld, nowy rok rozpoczął nowymi projektami: usługą samodzielnego skanowania zakupów w 8 placówkach oraz wdrożonym programem lojalnościowym „Po2jamy Rabaty” we wszystkich sklepach. Sieć Piotr i Paweł posiada obecnie 148 sklepów w całej Polsce, w każdym województwie.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Na przełomie września i października sieć Piotr i Paweł zamknęła 8 nierentownych sklepów, co związane jest z procesem restrukturyzacji, do jakiego doszło po rozpoczęciu postępowania sanacyjnego. Dzisiaj sieć zamyka kolejne placówki, w Gdańsku i Grudziądzu.

Piotr i Paweł włączył się w kampanię przygotowaną przez Fundację EY – „Dzieci nie chcą FAS”. Akcja ma na celu uświadomienie Polek oraz ich otoczenia odnośnie zagrożenia jakie płynie z picia alkoholu przez kobiety w ciąży. 

X

Przeczytaj również