Jesteś tutaj

Otwarcie sklepu SPAR w Wąsoszu

W miejscowości Wąsosz (woj. dolnośląskie) przy Placu Wolności 5 otwarto kolejną placówkę sieci SPAR. Sklep ma powierzchnię 200 m2, posiada dwa stanowiska kasowe i został uruchomiony w formacie SPAR. Jest to już  217. placówka sieci w Polsce.

Niewątpliwym atutem sklepu jest jego lokalizacja – placówka znajduje się bowiem w samym centrum miasta, w rynku, gdzie na co dzień skupia się spora część życia jego mieszkańców. Nowo otwarty SPAR mieści się w obiekcie, w którym wcześniej znajdował się już inny sklep spożywczy, sklep został wyremontowany i wyposażony zgodnie ze standardami sieci.

 Sklep w miejscowości Wąsosz to już 24 placówka Franczyzobiorcy jaką otworzył w sieci SPAR.

Kategoria: 

Podobne artykuły

4 grudnia br. w Rzeszowie przy ulicy Rejtana 51 nastąpiło reotwarcie sklepu SPAR. Placówka o powierzchni 378 m², której właścicielem jest Bać-Pol Detal, to kolejny sklep wzorcowy SPAR mający służyć jako punkt odniesienia i wskazówka dla Franczyzobiorców pozostałych sklepów sieci.

Aby umilić swoim klientom okres przedświątecznych zakupów, SPAR Polska organizuje pierwszą w swojej historii loterię. Główną nagrodą jest voucher turystyczny o wartości 5 tys. zł. Loteria rusza 15 listopada br.

X

Przeczytaj również