Jesteś tutaj

Otwarcie Auchan w Toruniu

8 maja o godzinie 9.30 nastąpiło otwarcie Auchan w Toruniu na ulicy Grudziądzkiej. Jest to już szesnasty sklep, który powstaje w wyniku integracji sieci Real i Auchan, a 45 działający pod szyldem Auchan w Polsce.

Sklep Auchan Toruń Grudziądzka na powierzchni 8 890 m2 oferuje 50 tysięcy artykułów spożywczych i przemysłowych. Specjalnie dla swoich Klientów sklep obniżył ceny na 3000 produktów!

Na Klientów Torunia w dniu otwarcia czekają ciekawe oferty promocyjne między innymi oferta „Drugi produkt za 1 gorsz” oraz wiele atrakcji i konkursów. 

Sklep oferuje szeroki wybór produktów spożywczych m.in.: 20 rodzajów mięsa wołowego, 60 rodzajów ryb świeżych i wędzonych, 120 rodzajów lodów, czy 50 rodzajów twarogu. Dla miłośników słodyczy czekać będzie aż 300 rodzajów ciastek, 145 rodzajów batonów i wafli i 40 rodzajów pralin.

W swojej ofercie sklep posiadał będzie szeroki wybór artykułów kosmetycznych takich jak: 241 rodzajów żeli pod prysznic, 206 rodzajów artykułów do pielęgnacji ciała, 199 artykułów do stylizacji włosów, czy 120 rodzajów past do zębów. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Do końca roku przy Centrach Handlowych Auchan zostanie zainstalowanych 12 szybkich ładowarek samochodów elektrycznych należących do GreenWay Polska. Dzięki temu elektromobilni klienci placówek będą mogli ładować tam swoje samochody 24 godziny na dobę, a sieć GreenWay wzbogaci się o nowe, atrakcyjne lokalizacje.

Ceetrus Polska rozpoczął skierowaną do rodzin akcję pod hasłem „Bezpieczne lato”, która odbędzie się w 17 Centrach Handlowych Auchan w całej Polsce. Od końca maja do lipca na dzieci odwiedzające galerie handlowe wraz z rodzicami czeka ponad 26 tysięcy kolorowych bezpłatnych opasek na rękę z miejscem do wpisania danych kontaktowych rodziców lub opiekunów.

X