Jesteś tutaj

Otwarcie Auchan w Toruniu

8 maja o godzinie 9.30 nastąpiło otwarcie Auchan w Toruniu na ulicy Grudziądzkiej. Jest to już szesnasty sklep, który powstaje w wyniku integracji sieci Real i Auchan, a 45 działający pod szyldem Auchan w Polsce.

Sklep Auchan Toruń Grudziądzka na powierzchni 8 890 m2 oferuje 50 tysięcy artykułów spożywczych i przemysłowych. Specjalnie dla swoich Klientów sklep obniżył ceny na 3000 produktów!

Na Klientów Torunia w dniu otwarcia czekają ciekawe oferty promocyjne między innymi oferta „Drugi produkt za 1 gorsz” oraz wiele atrakcji i konkursów. 

Sklep oferuje szeroki wybór produktów spożywczych m.in.: 20 rodzajów mięsa wołowego, 60 rodzajów ryb świeżych i wędzonych, 120 rodzajów lodów, czy 50 rodzajów twarogu. Dla miłośników słodyczy czekać będzie aż 300 rodzajów ciastek, 145 rodzajów batonów i wafli i 40 rodzajów pralin.

W swojej ofercie sklep posiadał będzie szeroki wybór artykułów kosmetycznych takich jak: 241 rodzajów żeli pod prysznic, 206 rodzajów artykułów do pielęgnacji ciała, 199 artykułów do stylizacji włosów, czy 120 rodzajów past do zębów. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Francuski dystrybutor ogłosił w środę 31 lipca, że sfinalizował sprzedaż swojej spółki Auchan Retail Italia, która zarządzała siecią ok. 1600 sklepów we wszystkich formatach – hipermarketów, supermarketów i sklepów convenience pod markami Auchan i Simply.

Dnia 30 sierpnia 2019 r. została podpisana umowa pomiędzy Specjalnym Ośrodkiem  Szkolno - Wychowawczym w Piasecznie i Auchan Retail Polska. Dotyczy ona objęcia patronatem 6 uczniów z niepełnosprawnością intelektualną, uczących się w tej szkole. Podejmą oni naukę zawodu cukiernik. Nauka trwa 3 lata i kończy się egzaminem zawodowym. Jest to współpraca ze sklepem Auchan w Piasecznie.

X