Jesteś tutaj

Otwarcie 19. sklepu Lidl w Krakowie

Dnia 7 marca przy ul. Czerwone Maki 33 otwarty zostanie dziewiętnasty sklep sieci Lidl Polska w Krakowie. Z okazji otwarcia na klientów czekać będzie specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach. Nowy sklep ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1400 mkw. W obiekcie zostało zatrudnionych 26 osób.

W okresie od czwartku 7 marca do soboty 16 marca wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi. Osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dzień otwarcia, będą mogły poczęstować się przekąskami  grilla, pyszną kawą oraz croissantami. Najmłodszych na miejscu z kolei będzie zabawiał iluzjonista oraz baloniarz.

W sklepie Lidl w Krakowie znaleźć będzie można ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Lidl wycofuje ze sprzedaży produkt „Belbake Wiórki Kokosowe”. W jednej z partii produktu stwierdzono obecność dwutlenku siarki, czego nie odnotowano na etykiecie. Chodzi o partię z datą przydatności do spożycia 22.11.2019 o numerze 34452.

Tydzień kuchni hiszpańskiej i portugalskiej rozpoczyna się we wtorek 2 maja we wszystkich sklepach Lidl. Dzięki akcji Sol&Mar  miłośnicy owoców morza, lekkich serów, długo dojrzewających wędlin, a także pysznych oliwek czy soku z klementynek będą mogli spróbować wielu oryginalnych produktów prosto z gorącego Półwyspu Iberyjskiego. 

X