Jesteś tutaj

Nowy sklep Chorten na Podlasiu już otwarty

Nowy market Chorten w podbiałostockich Krupnikach (ponad 300 mkw. powierzchni) został otwarty w czwartek 4 października.

Przygotowania do uruchomienia sklepu trwały już od kilku miesięcy, a pierwsi klienci czekali na zakupy jeszcze na godzinę przed oficjalnym rozpoczęciem jego pracy. Drzwi do placówki zostały otwarte punktualnie w południe.

Sama powierzchnia sprzedaży Chortenu w Krupnikach to 200 mkw. Sklep mieści się w nowej inwestycji, przy ul. Kruszewskiej 36

– Na pewno będę tu przychodził po zakupy, bo mieszkam niedaleko, a nie było tu dotąd sklepu, do którego byłoby blisko – mówi Paweł Kawecki, jeden z pierwszych klientów.

Klienci z okazji otwarcia mogli liczyć na specjalne promocje, degustacje, grill i prezenty za większe zakupy. Świerże owoce i warzywa, duży dział mięsno-wędliniarski, stoisko z pieczywem, alkohole i kilka tysięcy pakowanych produktów na regałach, do tego prasa – to stała oferta nowego punktu handlowego. Sklep ma dwa stoiska kasowe, zatrudnia 10 osób. Klienci mają do dyspozycji spory parking przed obiektem.

– Otwarcie wymagało od nas wiele pracy, ale bardzo się cieszymy, że pierwsze opinie klientów są bardzo pozytywne – mówi Anna Łuszyńska, właścicielka marketu.

Obecnie z Grupą Chorten współpracują już 1423 sklepy partnerskie w 9 województwach, w tym ponad 350 na terenie Podlaskiego.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Nowoczesny obiekt ma 200 mkw. powierzchni sprzedaży. Zostanie otwarty 4 października w podbiałostockich Kupnikach. Obecnie w Grupie Chorten działa już 1415 placówek handlowych.

Nowy sklep Topaz przy ul. Hawajskiej 11, zlokalizowany na prawie 700 mkw. hali sprzedaży, oferuje kilkadziesiąt tysięcy indeksów. Sieć zaoferuje także klientom pieczywo z własnego odpieku, z zastosowaniem niemrożonego ciasta dostarczanego z lokalnych piekarni co 24 godziny, jak również wybór mięs i wędlin, świeżych ryb, drobiu z rożna, serów czy słodkich wypieków z własnej ciastkarni.

X