Jesteś tutaj

Nowa Biedronka w Chełmnie

Mieszkańcy Chełmna od 28 listopada mogą odwiedzać najnowszy sklep sieci Biedronka przy ul. Polnej 18. Wyposażona w nowoczesne, ekologiczne rozwiązania placówka jest atrakcyjnym punktem na handlowej mapie miasta. Z okazji otwarcia dla klientów przygotowano wiele promocji.

Estetyka placówki, czyli wydzielone strefy z poszczególnymi kategoriami produktów czy ich przystępny rozkład, to tylko niektóre z elementów składających się na podniesienie komfortu zakupów.

– Najnowszy sklep Biedronka zlokalizowany w Chełmnie to miejsce pełne najświeższych rozwiązań. Okoliczni mieszkańcy zyskają dostęp do szerokiej oferty warzyw i owoców, o których jakość, dbają nasi eksperci od świeżości – Świeżoznawcy – w sumie ponad 20 osób, zatrudnionych w tym sklepie. W placówce uruchomiliśmy też pierwszą w regionie ladę z szerokim wyborem świeżego mięsa, wędlin oraz serów na wagę – mówi Iwona Kubiak-Karpińska, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka, nadzorująca ten sklep

W sklepie zastosowano lampy LED, które dzięki długiej żywotności, pozwalają na znaczną oszczędność energii oraz dopasowanie barwy światła do warunków panujących na zewnątrz. Punkt przy ul. Polnej został wyposażony w nowoczesne energooszczędne systemy – oparty o naturalne gazy system chłodniczy oraz zintegrowany system zarządzania instalacjami sanitarnymi i oświetleniem.

Duża powierzchnia nowej chełmińskiej Biedronki – 740 mkw. sali sprzedaży, 6 kas, 107 miejsc postojowych na parkingu, w tym 5 przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych, przekładają się na wygodę codziennych zakupów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Rozpoczęły się kolejne bezpłatne warsztaty dla czwartoklasistów w ramach programu edukacji żywieniowej „Zielona Kraina”. Zajęcia odbędą się w styczniu i lutym br. w 60 klasach szczecińskich szkół podstawowych.

Kolejny sklep należący do sieci Jeronimo Martins uruchomiono w Poznaniu. Nowa Biedronka zlokalizowana jest na dworcu kolejowym Poznań Główny. Sklep ma powierzchnię 420 mkw, wyposażony jest w 5 kas. Ze względu na lokalizację, w ofercie sklepu znajdują się produkty, które mogą być przydatne w podróży: pieczywo wypiekane na miejscu, kanapki oraz rogale świętomarcińskie. 

X