Jesteś tutaj

Netto rusza z drugą odsłoną programu lojalnościowego

Sieć handlowa Netto 17 czerwca rozpoczęła drugą odsłonę programu lojalnościowego. Tym razem w zamian za zakupy Netto oferuje swoim klientom zniżkę na noże renomowanej marki Thomas by Rosenthal group.

Aby skorzystać z rabatu, wystarczy podczas zakupów zebrać 10 naklejek na specjalnej karcie kolekcjonerskiej, dostępnej we wszystkich sklepach sieci Netto. Za każde wydane 25 zł klient otrzyma jedną naklejkę. Zebranie wszystkich naklejek pozwala na uzyskanie 75 proc. rabatu na zakup wysokiej jakości noży niemieckiego producenta Thomas by Rosenthal group.

W ofercie programu lojalnościowego dostępne jest osiem rodzajów noży o różnym przeznaczeniu oraz długości. W sklepach sieci Netto można będzie znaleźć również dodatkowe akcesoria w promocyjnej cenie – drewnianą deskę do krojenia oraz stojak na noże marki Thomas by Rosenthal group. Nowa akcja lojalnościowa potrwa do 14 września 2019 r., można do niej przystąpić we wszystkich sklepach Netto.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Dzisiaj sieć sklepów Netto otworzyła swój 19 sklep w Szczecinie i 360 w Polsce. Z tej okazji zaprosiła klientów do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Kawy.

Sieć handlowa Netto sukcesywnie poszerza możliwości płatnicze z wykorzystaniem najnowszych technologii. Klienci około 200 placówek już w tej chwili mogą skorzystać z takich usług jak cash back, BLIK oraz DCC. Do końca sierpnia nowe terminale i usługi będą używane we wszystkich sklepach sieci Netto. 

X

Przeczytaj również