Jesteś tutaj

Namiotowe sklepy

Coraz więcej sklepów decyduje się na otwieranie swoich sklepów w namiocie – na okres wakacji. Kaufland otworzył pierwszy taki sklep na świecie - w rumuńskiej miejscowości Sovata turyści będą mogli robić zakupy w namiocie tylko przez okres wakacji.

Od czerwca do września w rumuńskiej Sovacie otwarty jest tymczasowy supermarket. Przy ulicy Primaverii stoi namiot o powierzchni 1350 m kw. Można w nim kupić owoce i warzywa, pieczywo, podstawowe produkty żywnościowe, słodycze, napoje i leki. Przy sklepie jest 92 miejsc parkingowych i 15 stojaków rowerowych.

Naszym zadaniem jest być bliżej klientów. Pomysł na hipermarket w letnim namiocie to nowa koncepcja. Sklep jest bardzo nowoczesny i dynamiczny, co pozwala nam tworzyć produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach. Wybraliśmy Sovatę, ponieważ jest główną atrakcją turystyczną, to pierwszy sklep w tym mieście

– wyjaśnia Valer Hancas, dyrektor komunikacji w Kauflandzie w Rumunii.

W 2014 r. Biedronka postawiła sklep tymczasowy w Mielnie. W oczekiwaniu na budowę właściwego sklepu przez sezon letni klientów obsługiwał sklep tymczasowy, który po 120 dniach został rozebrany

Źródło: Gazeta.pl

Kategoria: 

Podobne artykuły

Kaufland dba o zapewnienie szerokiego asortymentu produktów najwyższej jakości. Sieć nieustannie rozszerza swoją ofertę m.in. mięsa o produkty certyfikowane ze znakiem QAFP, które klienci mogą znaleźć na stoiskach samoobsługowych.

 Nowy sklep sieci Kaufland został otwarty w Myślenicach. Jest to już 203. market sieci Kaufland w Polsce i 10.  w województwie małopolskim.

X