Jesteś tutaj

Nagroda dla Rossmanna za ekspansję

Rossmann po raz kolejny został wyróżniony za ekspansję na polskim rynku. Podczas 11. edycji CEE Retail Real Estate Awards otrzymał tytuł Speciality Retailer. Nagrodzono firmy i osoby, które w minionym roku miały największy wpływ na rozwój w sektorze handlu.

W jury zasiadło 70 osób, które na co dzień reprezentują m.in. inwestorów czy deweloperów. Wyróżnienia przyznano w 33 kategoriach. Tytuł Speciality Retailer otrzymał Rossmann, którego przede wszystkim doceniono za ekspansję na polskim rynku.

Wydawnictwo EuropaProperty organizuje konkurs CEE Retail Real Estate Awards od 11 lat. To prestiżowe wydarzenie zawsze gromadzi najważniejszych przedstawicieli rynku handlu i nieruchomości z Europy Środkowo-Wschodniej.

Finał CEE Retail Real Estate Awards odbył się 24 stycznia 2019 r. w warszawskim Hotelu InterContinental. Na spotkaniu pojawiło się 400 gości, którzy reprezentowali ponad 100 firm działających w regionie. Byli przedstawiciele z Polski, Rosji, Bułgarii, Turcji, Ukrainy, Węgier, Słowacji i Czech.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Nastąpiło ponowne otwarcie sklepu Rossmann w Galerii Twierdza Kłodzko, po trwającym niespełna miesięcznym okresie  remontu.  Marka przedłużyła także kontrakt najmu powierzchni w centrum. Galeria Twierdza Kłodzko jest największym centrum handlowym w regionie. Centrum w tym roku obchodzi 10-lecie działalności.

Drogeria Rossmann poszerzy i uatrakcyjni gamę produktów dostępnych dla klientów w powstających projektach Outlet Center w Lublinie i Białymstoku, dołączając do sklepów z branży odzieżowej, wyposażenia wnętrz i sportowej.

X