Jesteś tutaj

Loteria „PASSjA wygrywania” zakończona

Druga edycja loterii organizowanej przez Grupę Passa cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem niż w poprzednim roku. Citroën C3, będący nagrodą główną w loterii, pojechał do Wieliczki.

Aby wziąć udział w loterii wystarczyło zrobić zakupy za min. 30 zł w jednym ze sklepów Grupy Passa i zachować paragon. Wśród zakupów musiał znajdować się przynajmniej jeden produkt objęty loteryjną promocją. Zgłoszenia można było wysyłać za pośrednictwem formularza na specjalnie do tego przygotowanej stronie internetowej lub wysyłając SMS.

W zabawie trwającej od 1 lutego do 30 kwietnia co tydzień do wygrania były atrakcyjne nagrody: konsola Sony Playstation 4, myjka ciśnieniowa Karcher, wyciskarka Tefal, tablet Lenovo, odkurzacz Electrolux, smartfon Xiaomi, wideorejestrator Navitel i słuchawki JBL. Nagroda główna – Citroën C3 – został wylosowany spośród wszystkich osób biorących udział w loterii. Szczęśliwym zwycięzcą okazał się pan Andrzej z Wieliczki, któremu kluczyki do wygranego samochodu wręczyła Prezes Grupy Passa, Aleksandra Mikołajczyk.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Grupa Polskich Sklepów Passa zorganizowała drugą w swojej historii loterie „Pasja Wygrywania”. Główną nagrodą jest samochód osobowy. Poza nią co tydzień do wygrania mnóstwo atrakcyjnych nagród m.in.: odkurzacze, smartfony, tablety konsole Play Station, myjki Karcher, słuchawki JBL.

W dniu 27.02.2014 r. odbyło się w Rzeszowie szkolenie z wiedzy o produkcie dla pracowników sieci sklepów należących do Grupy Passa. Tematem przewodnim były zagadnienia związane ze sprzedażą alkoholi wysokoprocentowych. Uczestnicy pozyskali wiedzę teoretyczną o winach, wermutach, ginach, brandy, likierach i wódkach. Szkolenie miało na celu przygotowanie pracowników do jak najlepszej obsługi klienta na stoiskach alkoholowych.

X