Jesteś tutaj

Loteria Bingo w sklepach Topaz zakończona

Zakończyła się ostatnia loteria „Bingo – zdrap i traf!”, w której klienci sieci Topaz mieli okazję uczestniczyć przez ostatnie 3 miesiące. W tym czasie udało się nagrodzić tysiące osób. Do klientów trafiło mnóstwo rabatów na najpopularniejsze produkty, takie jak kawa, słodycze czy napoje oraz ponad milion punktów na Karty Stałego Klienta Topaz.

Klienci, którzy zarejestrowali swoje zdrapki na stronie loterii, zyskali szansę na zgarnięcie nagrody tygodniowej – konsoli PlayStation 4, miesięcznej – najnowszych Thermomix'ów oraz nagrody głównej w postaci samochodu Toyota Aygo.

Laureatką nagrody głównej, czyli samochodu Toyota Aygo została Pani Beata z Warszawy, która swoją szczęśliwą zdrapkę odebrała podczas zakupów w sklepie Topaz przy ul. Grójeckiej.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Od 26 listopada 2018 r. trwa ostatnia z serii urodzinowych loterii Topaz. Klienci mają szansę wygrać prezenty pod choinkę w najnowszej akcji „Gwiazdka z Topaz-em”. Nagrodą główną jest samochód osobowy.

Topaz usprawnia korzystanie z punktów, które klienci zbierają za codzienne zakupy. Teraz w dowolnej chwili można nimi rabatować transakcje przy kasie w ramach programu lojalnościowego "Top" obowiązującego w sklepach polskiej sieci Topaz.

X