Jesteś tutaj

Advertisement

Lewiatan wśród najsilniejszych marek w rankingu Superbrands

Polska Sieć Handlowa Lewiatan została wyróżniona tytułem Superbrand. To już XIII edycja rankingu, który ma na celu wyłonienie najmocniejszych marek na rynku. Organizacja Superbrands od ponad 20 lat na świecie i od 13 lat w Polsce, wskazuje najsilniejsze marki funkcjonujące w danym kraju. Wyłonione zostały na podstawie badania konsumenckiego siły i wizerunku marki.

– Potrzeby i oczekiwania konsumentów dynamicznie się zmieniają. Przykładamy dużą wagę do tego, by na nie skutecznie odpowiadać, wprowadzać nowe rozwiązania oraz doskonalić nasze sklepy. Cieszymy się, że klienci doceniają nasze działania – mówi Marcin Poniatowski, członek zarządu ds. marketingu Lewiatan Holding S.A.

Na zakończenie każdej edycji rankingu Superbrands zostaje wydany album, w którym przedstawiane są nagrodzone marki. Uroczysta gala, podczas której zostaną wręczone statuetki, odbędzie się 17 maja 2019 r. w Warszawie.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W maju w wybranych sklepach Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan oraz w innych sieciach franczyzowych Grupy Eurocash rozpoczęła się realizacja innowacyjnego programu lojalnościowego „Paszport Korzyści".

Polska Sieć Handlowa Lewiatan, świętująca w bieżącym roku jubileusz 20-lecia działalności, powiększyła się w pierwszym półroczu o  157 nowych placówek. Wśród nowo przyjętych sklepów zdecydowanie dominują duże placówki handlowe (110) oraz supermarkety (18).

X