Jesteś tutaj

Lewiatan wśród najsilniejszych marek w rankingu Superbrands

Polska Sieć Handlowa Lewiatan została wyróżniona tytułem Superbrand. To już XIII edycja rankingu, który ma na celu wyłonienie najmocniejszych marek na rynku. Organizacja Superbrands od ponad 20 lat na świecie i od 13 lat w Polsce, wskazuje najsilniejsze marki funkcjonujące w danym kraju. Wyłonione zostały na podstawie badania konsumenckiego siły i wizerunku marki.

– Potrzeby i oczekiwania konsumentów dynamicznie się zmieniają. Przykładamy dużą wagę do tego, by na nie skutecznie odpowiadać, wprowadzać nowe rozwiązania oraz doskonalić nasze sklepy. Cieszymy się, że klienci doceniają nasze działania – mówi Marcin Poniatowski, członek zarządu ds. marketingu Lewiatan Holding S.A.

Na zakończenie każdej edycji rankingu Superbrands zostaje wydany album, w którym przedstawiane są nagrodzone marki. Uroczysta gala, podczas której zostaną wręczone statuetki, odbędzie się 17 maja 2019 r. w Warszawie.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Kadr z nowej reklamy telewizyjnej „Do Lewiatana jeden krok”.

1 grudnia 2016 r. Polska Sieć Handlowa Lewiatan rozpoczyna trzecią w tym roku telewizyjną kampanię reklamową. 

14 września br. ruszyła kolejna loteria dla klientów sklepów Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan. Zdrapka „Szczęśliwe siódemki Lewiatana” potrwa do 22 października 2017 r.

X