Jesteś tutaj

Konferencja „Rola społeczna spółdzielczości”

W środę, 26 czerwca br. w Sali Konferencyjnej im. I. Strzeleckiej w siedzibie Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem” w Warszawie odbyła się konferencja poświęcona społecznej działalności spółdzielczości spożywców w Polsce.

W konferencji, która była jednym z wydarzeń zaplanowanych w ramach obchodów 150–lecia spółdzielczości spożywców w Polsce, brali udział m.in. przedstawiciele spółdzielni uczniowskich, Klubu Sportowego „Społem" w Łodzi,  spółdzielni zaangażowanych w działalność społeczną oraz reprezentanci Poradnika Handlowca. Podczas uroczystości dyrektor Szkoły Podstawowej w Kaznowie wręczyła prezesowi KZRSS Społem, Ryszardowi Jaśkowskiemu okolicznościową tabliczkę z podziękowaniami za wsparcie od 1963 roku.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Wczoraj na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się oficjalna uroczystość z okazji 150-lecia Sieci Spożywców „Społem”. Wzięli w niej udział m.in. spółdzielcy z całego kraju, a także przedstawiciele najwyższych władz państwowych i samorządowych. Podczas wydarzenia przedstawiciele spółdzielców zostali uhonorowani państwowymi medalami, odczytano także list gratulacyjny od Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Centralne obchody Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości odbyły się 4 lipca br. w siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej.  Co roku obchody tego święta związane są też z rozstrzygnięciem najważniejszych konkursów spółdzielczych (Samorządowiec-Spółdzielca oraz Lider, Menedżer, Prymus i Złoty Laur Spółdzielczości). W tym roku wyróżnieni zostali też przedstawiciele spółdzielczości związani z handlem.

X