Jesteś tutaj

Konferencja „Rola społeczna spółdzielczości”

W środę, 26 czerwca br. w Sali Konferencyjnej im. I. Strzeleckiej w siedzibie Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem” w Warszawie odbyła się konferencja poświęcona społecznej działalności spółdzielczości spożywców w Polsce.

W konferencji, która była jednym z wydarzeń zaplanowanych w ramach obchodów 150–lecia spółdzielczości spożywców w Polsce, brali udział m.in. przedstawiciele spółdzielni uczniowskich, Klubu Sportowego „Społem" w Łodzi,  spółdzielni zaangażowanych w działalność społeczną oraz reprezentanci Poradnika Handlowca. Podczas uroczystości dyrektor Szkoły Podstawowej w Kaznowie wręczyła prezesowi KZRSS Społem, Ryszardowi Jaśkowskiemu okolicznościową tabliczkę z podziękowaniami za wsparcie od 1963 roku.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Centralne obchody Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości odbyły się 4 lipca br. w siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej.  Co roku obchody tego święta związane są też z rozstrzygnięciem najważniejszych konkursów spółdzielczych (Samorządowiec-Spółdzielca oraz Lider, Menedżer, Prymus i Złoty Laur Spółdzielczości). W tym roku wyróżnieni zostali też przedstawiciele spółdzielczości związani z handlem.

Jerzy Rybicki, dotychczasowy prezes KZRSS Społem, po 45 latach przeszedł na emeryturę. 16 marca br. Rada Nadzorcza KZRSS Społem powołała na jego miejsce Ryszarda Jaśkowskiego, który dotychczas pełnił funkcję zastępcy prezesa zarządu. Zmiana na stanowisku nastąpiła z dniem 31 marca 2017 r. 

X