Jesteś tutaj

Kolejny SPAR Express otwarty w stolicy Małopolski

Kraków chyba długo nie odda palmy pierwszeństwa, co do liczby sklepów sieci SPAR w Polsce. To właśnie tam otwarty został kolejny obiekt. Sklep o powierzchni 106 mkw. działa w formacie SPAR Express.

– Mój sklep położony jest na nowoczesnym osiedlu, na którym nie funkcjonuje na razie żadna konkurencyjna placówka – powiedział Patryk Ciepielowski, właściciel, po czym dodał: – Sklep działa w koncepcie convenience, który doskonale wpasował się w otaczającą go okolicę. Nastawiam się przede wszystkim na sprzedaż produktów świeżych i tzw. food to go dla zapracowanych klientów: gotowych kanapek, wrapów, sałatek, świeżych soków czy pysznej kawy. Mam też w ofercie tak popularne ostatnio produkty BIO, świeże mięsa i wędliny, będę też codziennie oferować naszym klientom świeże pieczywo z niemrożonego ciasta. Sklep położony jest praktycznie przy samym jeziorze, dlatego liczę na to, że w sezonie letnim odwiedzać mnie będzie dodatkowo również duża grupa turystów przyjeżdżających nad jezioro, robiąc błyskawiczne szybkie zakupy śniadaniowo-obiadowe i wpadając na aromatyczną kawę w towarzystwie słodkich przekąsek.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W sobotę 18 lutego w Jodłowej (woj. podkarpackie) rozpoczęła działalność kolejna placówka sieci SPAR. Jest to drugi sklep tego samego franczyzobiorcy, pani Barbary Słoty. Lokal ma 135 m2 i działa w formacie SPAR Express.

Aby umilić swoim klientom okres przedświątecznych zakupów, SPAR Polska organizuje pierwszą w swojej historii loterię. Główną nagrodą jest voucher turystyczny o wartości 5 tys. zł. Loteria rusza 15 listopada br.

X