Jesteś tutaj

Kolejne otwarcia w sieci Gama

Na początku kwietnia pod szyldem sieci Gama otworzono trzy kolejne placówki, dwie z nich znajdują się w województwie mazowieckim, a jedna na Podlasiu. W dniu otwarcia na klientów czekały liczne promocje oraz loterie z nagrodami.

4 kwietnia otworzono Gamę Mini w miejscowości Klichy. Jest to kolejny sklep w barwach Gamy należący do prywatnego właściciela. Zmiana ustawienia regałów sklepowych i urządzeń chłodniczych pokazały, że typowy sklep w małej miejscowości zmienił się na nowoczesny, bogato zatowarowany i przyjazny klientom. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się loteria, w której mógł uczestniczyć klient, który dokonał zakupów w sklepie. Nagrodami były między innymi rower, odkurzacz czy kuchenka mikrofalowa.

Radzanów 3 kwietnia powitał nowy sklep Gama, przed którym od wczesnych godzin rannych gromadzili się klienci. Ciekawa aranżacja sklepu, szeroki asortyment przygotowany i ustawiony zgodnie ze standardami Gamy sieci były tematem rozmów i zadowolenia klientów. Wszystkie zakupy nagradzane były losami, które kryły wiele niespodzianek. Dzieci cieszyły się również z kolorowych baloników Gama.

Sklep w Pułtusku, który przez wiele lat funkcjonował pod nazwą własną został 10 kwietnia zmodernizowany na Gamę. Wprowadzone zostały standardy sieciowe, wizualizacja i ustawienie asortymentu. Tuż po oficjalnym otwarciu tłum klientów oczekujących przed sklepem ustawił się na stoisku mięsno – wędliniarskim. Przed sklepem odbywał się piknik przy muzyce i degustacjach. Nowa Gama oferuje wiele atrakcyjnych promocji, które będą trwały do końca tygodnia.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Gminna Spółdzielnia w Wołominie otworzyła w środę 10 października sklep Mini Gama.

Sklep w Kętrzynie, który został otwarty pod szyldem Gama w listopadzie br. to własność Społem w Olsztynie. Powierzchnia handlowa sklepu wynosi ponad 400 mkw., lokalizacja w pobliżu Zamku.

X

Przeczytaj również