Jesteś tutaj

Advertisement

Kartą Diners Club zapłacisz w Żabce

W sklepach Żabka można już płacić kartami Diners Club. Udostępnienie akceptacji tych kart to efekt współpracy Diners Club Polska z First Data, która dostarcza sieci Żabka terminale i najnowocześniejsze rozwiązania płatnicze.

– Obecnie naszymi kartami można płacić w blisko 80% terminali płatniczych w Polsce. Cieszmy się, że do grona akceptantów kart Diners Club dołącza sieć Żabka. Nasi klienci chcą płacić kartami Diners Club także za codzienne zakupy, a sieć Żabka doskonale odpowiada tym oczekiwaniom – mówi Paweł Pomianowski, prezes zarządu Diners Club Polska.

To nie jedyna duża sieć, która akceptuje karty Diners Club. Wśród nich są także inne wiodące marki jak Lidl, Carrefour, Auchan. Wcześniej do tego grona dołączył również szwedzki koncern meblowo-dekoracyjny IKEA oraz sklep internetowy AliExpress.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Żabka Polska regularnie wspiera osoby potrzebujące i placówki zajmujące się niesieniem pomocy społecznej. W 2017 roku 240 ton żywności trafiło do podopiecznych ośrodków Caritas w Poznaniu, Katowicach, Gdańsku i Warszawie.

Spółka Żabka Polska znalazła się na 57. miejscu w prestiżowym rankingu – liście 1000 największych firm w Polsce „Gazety Finansowej”. To skok w górę w zestawieniu o 37 miejsc względem poprzedniego roku. Dodatkowo Żabka Polska zajęła 15 miejsce wśród największych firm handlowych.

X