Jesteś tutaj

Grupa Muszkieterów wśród największych firm w Europie Środkowo-Wschodniej

Dzięki obrotom, które w 2018 r. wyniosły 7,46 mld zł, Grupa Muszkieterów zajęła 97. miejsce w rankingu „TOP 500 CEE 2019”. Zestawienie zostało przygotowane przez międzynarodową grupę Coface i dziennik „Rzeczpospolita”. Wyniki ogłoszono podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy.

Dane do rankingu „TOP 500 CEE 2019” zostały pozyskane z 12 krajów naszego regionu. Na ich podstawie powstało zestawienie przedsiębiorstw i grup kapitałowych, które zanotowały najwyższe obroty w danym roku w ujęciu bezwzględnym. Opublikowana w „Rzeczpospolitej” 14. edycja rankingu została wzbogacona o komentarze ekspertów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Ponad 50 nowych sklepów Intermarché i Bricomarché ma zostać otwartych w tym roku. Obie sieci oparte o model franczyzowy zwiększają przychody znacznie szybciej niż średnia rynkowa. Spółka planuje też budowę fabryki mięsa.

Blisko 800 tys. zł – tyle w tym roku przeznaczyła Fundacja Muszkieterów na organizację wakacyjnych wyjazdów dla dzieci z potrzebujących rodzin. W ramach 3. charytatywnej akcji „Wakacje z Muszkieterami” na kolonie w Puszczy Kampinoskiej wyjedzie 750 dzieci z całej Polski. Przedsięwzięcie finansowane jest przez właścicieli sklepów Intermarchè i Bricomarchè poprzez zbiórkę do skarbon znajdujących się w sklepach na terenie całej Polski oraz sprzedaż toreb charytatywnych.

X