Jesteś tutaj

Grupa Chorten członkiem Business Centre Club

Grupa Chorten została włączona do Business Centre Club. Tym samym znalazła się w gronie blisko 650 podmiotów w tym elitarnym klubie reprezentującym przedsiębiorców, a 20  członkiem Loży Białostockiej.

W październiku Grupa Chorten została oficjalnie przyjęta w poczet firm, które mogą się posługiwać tytułem członka Business Centre Club w kontaktach krajowych i międzynarodowych.

– Cieszymy się, że do naszego grona dołączyła firma ze stuprocentowo polskim kapitałem. To 20 członek naszej loży, firma doskonale znana na Podlasiu i coraz szerzej w całym kraju. Liczymy na jej aktywność we wszelkich naszych inicjatywach – powiedział Krzysztof Żukowski, wiceprezes zarządu BCC, i kanclerz Loży Białostockiej.

Grupa Chorten to druga sieć handlowa z Podlasia wchodząca w poczet członków BCC, a piąta w ogólnopolskich strukturach.

– Zależało nam na tym, by stać się części organizacji biznesowej, która ma nieposzlakowaną opinię i realnie reprezentuje głos środowiska przedsiębiorców, także w kwestiach, które są także istotne z perspektywy naszej branży. Liczymy na udaną współpracę i liczne kontakty biznesowe – stwierdził Krzysztof Pakuła, prezes Grupy Chorten.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Od 1 do 31 grudnia w sklepach Grupy Chorten trwa loteria, w której klienci mogą wygrać atrakcyjne nagrody. Akcja realizowana jest przy współpracy z 20 znanymi markami i obejmie blisko 500 sklepów.

Polska Grupa Sklepów Spożywczych to już 1580 placówek handlowych w 11 województwach, w tym jednym z oddziałów jest Grupa Chorten Radom. Podczas specjalnej gali 15 detalistów z województwa mazowieckiego i świętokrzyskiego zostało właśnie nagrodzonych tytułem Partner Roku.

X