Jesteś tutaj

Advertisement

GK Specjał na 3 miejscu w zestawieniu największych polskich firm

Grupa Kapitałowa Specjał uplasowała się na 3 miejscu wśród firm z polskim kapitałem w zestawieniu opublikowanym przez gazetę Rzeczpospolita.

– GK Specjał konsekwentnie inwestuje w rozwój, a zgromadzony kapitał rozsądnie przeznacza na realizację wyznaczonych planów. To dzięki niezmiennie realizowanej strategii i słusznym decyzjom biznesowym utrzymujemy się w ścisłej czołówce największych firm z polskim kapitałem. W opublikowanym przez gazetę Rzeczpospolita zestawieniu największych firm z polskim kapitałem zajęliśmy wysokie - 3 miejsce. Grupa Kapitałowa Specjał w całości jest firmą z polskim kapitałem. Zestawienie powstało na bazie danych zgromadzonych w ramach rankingu Lista 500 Największe Firmy Rzeczpospolitej – mówi Maciej Czerwiński, Dyrektor Marketingu PPHU Specjał Sp. z o.o.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Grupa Kapitałowa Specjał stała się większościowym udziałowcem sieci Rabat Detal. Tym samym ten pierwszy podmiot rośnie o mniej więcej jedną dziesiątą. Plany na rok bieżący zakładają uzyskanie ok. 10 mld zł obrotu, z czego ok. 1 mld zł Grupa „uzyska” dzięki współpracy z Rabatem Detal. – Podejmując decyzję o inwestycji kierowałem się jakością prowadzenia biznesu przez Rabat Detal. Oceniłem, że ta sieć jest bardzo dobrze zarządzana i posiada wysoką kulturę organizacyjną – mówi Krzysztof Tokarz, prezes zarządu GK Specjał.

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia powodują, że miesiące jesienne sprzyjają otwarciom nowych placówek Delikatesów Premium oraz Sezam, jak również remodellingom w formacie Nasz Sklep. W ostatnim kwartale odnotowano dużą dynamikę otwarć nowych sklepów. PSH Nasz Sklep obecnie liczy 3700 sklepów, natomiast łącznie Specjał Franczyza liczy już prawie 8 tys. sklepów franczyzowych.

X