Jesteś tutaj

Gama nie zwalnia tempa

Trzy otwarcia w ciągu trzech dni. Dnia 17 kwietnia powstała kolejna Gama w Białymstoku. 18 kwietnia przy pięknej, wiosennej pogodzie świętowano otwarcie Gamy Mini w Jastarni. Natomiast nieopodal Pucka, do kaszubskiej miejscowości Mrzezino 19 kwietnia uroczyście zawitała Gama.

Kolejna Gama w Białymstoku, powstała przy ul. Mickiewicza 30. Sklep należy do właścicieli prywatnych, którzy dbają o dostępność szerokiego asortymentu w każdej kategorii. Dobrze znany wszystkim mieszkańcom  sklep Kąsek, 17 kwietnia otrzymał nowe barwy z logo Gama. Dużym zainteresowaniem cieszy się w sklepie stoisko z wyrobami wędliniarskim, garmażerką, a przybyli na otwarcie klienci docenili również duży wybór pieczywa, owoców i warzyw oraz artykułów promocyjnych przygotowanych na otwarcie. DJ przy wesołej muzyce zapraszał do sklepu, nie tylko stałych ale też przechodzących klientów.

18 kwietnia przy pięknej, wiosennej pogodzie świętowano otwarcie Gamy Mini w Jastarni. Przemiła obsługa sklepu zachęcała do dokonywania przedświątecznych zakupów. Gama Mini położona jest przy głównej ulicy Jastarni, także ciekawa oferta sklepu będzie skierowana zarówno do mieszkańców, jak i odwiedzających turystów.

Nieopodal Pucka, do kaszubskiej miejscowości Mrzezino 19 kwietnia uroczyście zawitała Gama. Sklep położony jest w centralnej części miejscowości, przy uczęszczanej trasie prowadzącej nad Zatokę Pucką, dalej nad morze. W Gamie zastosowano standardy aranżacji wewnątrz i na zewnątrz sklepu, które zmieniły jego wygląd. Powiększono dostępną ofertę handlową między innymi o produkty marki własnej Gama. Klienci dokonując zakupów byli obdarowywani niespodziankami. Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs z maskotkami rodzinki misiów Gamusiów, kolorowe baloniki, ale przede wszystkim klienci dokonali w super cenach przedświątecznych zakupów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W ubiegłym tygodniu otworzono dwie nowe placówki pod szyldem Gama. Obiekt w Jaśle (woj. podkarpackie)  funkcjonuje w formacie Mini. Natomiast Społem Lubartów otworzyło 12. sklep z logo Gama, tym razem  w miejscowości Niemce (woj. lubelskie).

Mieszkańcy Białegostoku tuż przed świętami Bożego Narodzenia mogli wybrać się do pierwszych w mieście sklepów Gamy. 

X