Jesteś tutaj

Advertisement

Gama nie zwalnia tempa

Trzy otwarcia w ciągu trzech dni. Dnia 17 kwietnia powstała kolejna Gama w Białymstoku. 18 kwietnia przy pięknej, wiosennej pogodzie świętowano otwarcie Gamy Mini w Jastarni. Natomiast nieopodal Pucka, do kaszubskiej miejscowości Mrzezino 19 kwietnia uroczyście zawitała Gama.

Kolejna Gama w Białymstoku, powstała przy ul. Mickiewicza 30. Sklep należy do właścicieli prywatnych, którzy dbają o dostępność szerokiego asortymentu w każdej kategorii. Dobrze znany wszystkim mieszkańcom  sklep Kąsek, 17 kwietnia otrzymał nowe barwy z logo Gama. Dużym zainteresowaniem cieszy się w sklepie stoisko z wyrobami wędliniarskim, garmażerką, a przybyli na otwarcie klienci docenili również duży wybór pieczywa, owoców i warzyw oraz artykułów promocyjnych przygotowanych na otwarcie. DJ przy wesołej muzyce zapraszał do sklepu, nie tylko stałych ale też przechodzących klientów.

18 kwietnia przy pięknej, wiosennej pogodzie świętowano otwarcie Gamy Mini w Jastarni. Przemiła obsługa sklepu zachęcała do dokonywania przedświątecznych zakupów. Gama Mini położona jest przy głównej ulicy Jastarni, także ciekawa oferta sklepu będzie skierowana zarówno do mieszkańców, jak i odwiedzających turystów.

Nieopodal Pucka, do kaszubskiej miejscowości Mrzezino 19 kwietnia uroczyście zawitała Gama. Sklep położony jest w centralnej części miejscowości, przy uczęszczanej trasie prowadzącej nad Zatokę Pucką, dalej nad morze. W Gamie zastosowano standardy aranżacji wewnątrz i na zewnątrz sklepu, które zmieniły jego wygląd. Powiększono dostępną ofertę handlową między innymi o produkty marki własnej Gama. Klienci dokonując zakupów byli obdarowywani niespodziankami. Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs z maskotkami rodzinki misiów Gamusiów, kolorowe baloniki, ale przede wszystkim klienci dokonali w super cenach przedświątecznych zakupów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

224 stycznia br. w ramach PSS Radzyń Podlaski otwarto kolejny sklep pod szyldem Gama. Koncept pod nazwą Gama to ogólnopolska, spółdzielcza sieć sklepów spożywczych, która została zainicjowana w 2010 roku przez PSD i spółdzielnie partnerskie, a już w czerwcu 2011 w Zakopanem ruszyła pierwsza placówka pod tym szyldem. W Radzyniu Podlaskim jest to już siódma placówka Gama. 

20 lutego została otwarta  232 Gama, tym razem sklep specjalistyczny mięsno-wędliniarski.

X