Jesteś tutaj

Gama: dwa otwarcia w jeden dzień

Do sieci Gama dołączyły kolejne dwie placówki. Należące do tego samego właściciela sklepy zostały otwarte 15 maja w miejscowościach Mijakowo i Wykowo w województwie mazowieckim.

Sklepy zlokalizowane są w niewielkich miejscowościach, w których wystarczająco zaspokajają bieżące potrzeby miejscowych klientów.

Pomimo niesprzyjającej pogody, klienci zaciekawieni nową odsłoną, odwiedzali Gamy Mini.

Kupujący za zakupy byli nagradzani drobnymi upominkami.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Otwarcie kolejnego sklepu Gama w PSS Garwolin. Prace związane z przygotowaniem sklepu były wykonywane na otwartym sklepie dla klientów. Remodeling nastąpił na bazie sklepu LUX. Placówka handlowa została w dużym stopniu zmieniona,  zwiększono powierzchnie sprzedażowe dla poszczególnych grup asortymentowych jak nabiał, stoisko sprzedaży tradycyjnej-mięso, wędliny, ryby, sery, odświeżono ułożenie poszczególnych kategorii.

Partnerski Serwis Detaliczny wspólnie z Spółdzielniami przeprowadził II już edycję akcji społecznej w sklepach Gama pod patronatem Fundacji DKMS – „Gama Wspólnie Przeciw Białaczce”. Na terenie 19 sklepów prowadzona była rejestracja nowych Dawców Szpiku Kostnego i udało się wspólnie zarejestrować 453 nowych dawców. Pamiętajmy, ze każdy nowy zarejestrowany potencjalny dawca szpiku to kolejna szansa na nowe życie.

X