Jesteś tutaj

Gama – dwa otwarcia w dwa dni

Dnia 14 lutego 2019 r. PSS Giżycko uroczyście otworzyło swoją pierwszą Gamę. Dzień później do grona sklepów Gama dołączyła kolejna placówka GS „SCH” Wołomin w miejscowości Czarna. Jest to trzecia Gama Mini w Spółdzielni.

Placówka w Giżycku to 100 metrowy sklep, który zmienił swój wygląd. Wymienione zostały podłogi, pomalowano ściany, a na sali sprzedaży pojawiło się nowe wyposażenie. Prezes Spółdzielni postawił na nowoczesne i wygodne zakupy. Klienci z różnych okolic miasta odwiedzili nowy sklep. Byli zachwyceni przemianą obiektu, dużym wyborem towarów, atrakcyjnymi cenami. DJ i Gamuś zapraszali klientów muzyką, niespodziankami i degustacjami.

Natomiast sklep w Czarnej położony jest przy uczęszczanej przez mieszkańców i przejezdnych drodze, w niedalekiej odległości od szkoły. Obiekt został zmodernizowany, zaaranżowany zgodnie ze standardami Gama, aby bardziej efektywnie wykorzystać powierzchnię sprzedaży. Klienci mogli nabyć w Gamie wiele produktów w atrakcyjnych cenach.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Na początku kwietnia pod szyldem sieci Gama otworzono trzy kolejne placówki, dwie z nich znajdują się w województwie mazowieckim, a jedna na Podlasiu. W dniu otwarcia na klientów czekały liczne promocje oraz loterie z nagrodami.

Dnia 12 kwietnia przy ulicy Mickiewicza, powstała szósta Gama tucholskiej Spółdzielni. Sklep został dostosowany do standardów wizualizacji zewnętrznej sieci.

X