Jesteś tutaj

Galeria nad Potokiem zmienia właściciela

Foto: BIK

Europrojekt Delta Saller Polbau zawarł umowę kupna Galerii nad Potokiem w Radomiu. Dotychczasowym właścicielem obiektu było Biuro Inwestycji Kapitałowych. Transakcja opiewa na kwotę ponad 24,6 mln zł netto.

Galeria Nad Potokiem działa w formie tzw. retail parku, w którym brak jest części wspólnych, a do każdego sklepu prowadzi osobne wejście prosto z parkingu. Obiekt oferuje łącznie niemal 5,2 tys. mkw. powierzchni handlowej na działce liczące 1,1 ha. Nowoczesny obiekt posiada dwie kondygnacje. W Galerii znajdują się sklepy znanych i popularnych sieci, wśród nich  m.in. Pepco, TEDi, drogeria Hebe, sieć z odzieżą KIK oraz Media Expert oferujący sprzęt RTV i AGD. Galeria handlowa została oddana do użytku w marcu 2018 r.

Źródło: money.pl

Kategoria: 

Podobne artykuły

Firma kurierska Tba EXPRESS we współpracy z Żabka Polska rusza z ogólnopolską siecią punktów odbioru przesyłek. Dzięki współpracy klienci e-sklepów, które wdrożyły usługę, będą mogli odebrać zakupy internetowe 7 dni w tygodniu od 6 rano do 23. 

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi Carrefour we współpracy z SUEZ Polska przygotował dla swoich klientów specjalną ekologiczną inicjatywę. Osoby, które w sobotę przyniosły  do hipermarketu Carrefour Wileńska makulaturę otrzymały za darmo sadzonkę drzewka lub ozdobnej rośliny doniczkowej.

X