Jesteś tutaj

Advertisement

Franczyza GK SPECJAŁ liczy obecnie ponad 5550 sklepów

Początek roku obfitował w otwarcia kolejnych placówek handlowych pod szyldem Delikatesy Premium, Nasz Sklep, Delikatesy Sezam należących do GK Specjał. Nowe sklepy otworzyły się w różnych częściach Polski, m.in. w Zabrzu, Wejherowie, Szybowicach. Nowe placówki działają według określonych standardów, część z nich przeszła gruntowne remonty i dzięki temu stały się bardziej przyjazne kupującym jak i handlowcom. Przez pierwszy kwartał nowego roku kilka placówek działających już GK Specjał przeszła remodeling Klienci, dzięki powiększeniu powierzchni i unowocześnieniu sklepów mają dostęp do szerszego asortymentu, a robienie zakupów stało się dla nich znacznie bardziej komfortowe. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Na początku kwietnia na terenie Małopolski został  otwarty kolejny market należący do sieci Livio. Tym razem zlokalizowano go w Krakowie przy ulicy Wrocławskiej 8A/3.

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia powodują, że miesiące jesienne sprzyjają otwarciom nowych placówek Delikatesów Premium oraz Sezam, jak również remodellingom w formacie Nasz Sklep. W ostatnim kwartale odnotowano dużą dynamikę otwarć nowych sklepów. PSH Nasz Sklep obecnie liczy 3700 sklepów, natomiast łącznie Specjał Franczyza liczy już prawie 8 tys. sklepów franczyzowych.

X