Jesteś tutaj

Druga drogeria Hebe w Jeleniej Górze już otwarta

12 kwietnia br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe – w Galerii Nowy Rynek, przy ul. Podwale 25 w Jeleniej Górze. Jest to druga drogeria Hebe w tym mieście i 210. sklep sieci w Polsce.

Hebe to drogeria oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność. Sieć posiada bogatą ofertę kosmetyków koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów.

Z okazji otwarcia nowej drogerii Hebe jej klienci będą mogli skorzystać z aż dwóch ofert specjalnych. Pierwsza z nich – „Twoje ulubione marki makijażowe -40%”. W ramach drugiej oferty wszystkie produkty wybranych marek można nabyć z rabatem 30% lub 40%.

Oprócz tego, z okazji otwarcia drogerii, wiele innych produktów dostępnych jest w bardzo atrakcyjnych cenach w ramach akcji „Cenowe Szaleństwo”.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Dnia 25 października br., miało miejsce otwarcie trzech najnowszych drogerii Hebe, zlokalizowanych w Centrum Riviera przy ul. Kazimierza Górskiego w Gdyni, w Centrum Handlowym Rywal przy ul, Brzeskiej w Białej Podlaskiej oraz przy ul. Zwycięstwa w Lęborku.

Sieć drogerii Hebe wzbogaciła się 12 października o kolejną placówkę w Warszawie. Mieści się ona w pasażu handlowym HopStop, w warszawskiej dzielnicy Rembertów. Z tej okazji na klientów czekają promocje do -30% oraz bony dla nowych posiadaczy karty lojalnościowej. 

X

Przeczytaj również