Jesteś tutaj

Drogeria Jawa wita Gdynię

17 kwietnia 2019 r. Drogeria Jawa przywita mieszkańców Gdyni. Nowa placówka mieści się w Pasażu Handlowym CH BOSMAN przy ul. Bosmańskiej 45. W dniu otwarcia na klientów będą czekać promocje i konkursy.

Dla mieszkańców Gdyni sieć przygotowała specjalną ofertę promocyjną, która potrwa od 17 do 29 kwietnia –atrakcyjne ceny, gratisy przy zakupach i wiele innych niespodzianek.

W dniu otwarcia klienci będą mogli dokonać atrakcyjnych zakupów w niskich cenach. Ekspertki Piękna, wykonywać będą pokazy makijażu – zaprezentują najnowsze trendy i triki w makijażu. Chętne Panie będą mogły skorzystać z bezpłatnego makijażu oraz parafiny na dłonie. To doskonała okazja do poznania unikalnego konceptu Drogerii Jawa. Czekają konkursy, promocje gratisy i wiosenna odnowa dłoni i paznokci.

Drogerie Jawa to polska, nowoczesna sieć drogeryjna posiadająca 56 sklepów w całej Polsce.

Kategoria: 

Podobne artykuły

20 stycznia w Piotrkowie Trybunalskim otworzyła się nowa drogeria sieci Jawa.

7 lipca br. w Myszkowie w województwie śląskim została otwarta własna Drogeria Jawa. Jest to pierwsza własna/firmowa Drogeria Jawa na terenie tego województwa. Zgodnie ze strategią rozwoju sieci, w najbliższym czasie planowane są kolejne otwarcia nowych Drogerii Jawa. Już w sierpniu, kolejny sklep pod marką sieci zostanie otwarty w Nidzicy.

X