Jesteś tutaj

Coraz więcej Delikatesów Sezam

Sieć Delikatesy Sezam charakteryzuje nie tylko rozwój ilościowy, ale i terytorialny. Placówki sieci działają głównie na Podkarpaciu oraz w województwach centralnych, a nawet na północy kraju.

Kolejne Delikatesy Sezam ruszyły w województwie łódzkim, tym razem we wsi Bałucz nieopodal powiatowego Łaska. Sklep liczy około 100 mkw. powierzchni handlowej, zaś jego oferta, jak podkreśla jego właścicielka Renata Klich, ma charakter premium i jest odpowiedzią na większość lokalnych potrzeb konsumentów. Wiejski charakter placówki powoduje, że musi ona proponować klientom szeroki wachlarz produktów od spożywczych poczynając, zaś na chemii gospodarczej i kosmetykach kończąc. Tym bardziej, iż w okolicy konkurencja jest znikoma i mało kto oferuje wystarczająco zróżnicowany asortyment. Wśród 6 tys. produktów oferowanych przez nowe Delikatesy Sezam szczególną uwagę zwraca najwyższej jakości świeże pieczywo, a także stoiska warzywno-owocowe, nabiałowe oraz mięsno-wędliniarskie. Klienci mogą skorzystać z dwóch stanowisk kasowych, co gwarantuje, że nikt nie będzie musiał stać tu w kolejce.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Sieć supermarketów Intermarché, działająca w ramach Grupy Muszkieterów, otworzyła dwa nowe punkty, które funkcjonowały dotychczas pod innym szyldem. Uroczyste otwarcia marketów spożywczych odbyły się w Tarnowcu i Zbylitowskiej Górze.

Wczoraj, 14 lutego br. otwarto pierwszy market Kaufland w Lublinie. Sklep zlokalizowany jest przy ul. Droga Męczenników Majdanka. Tego dnia oprócz standardowo bogatej oferty sieci, na którą składa się ponad 15 tys. różnych produktów, na klientów czekały dodatkowe atrakcje i promocje.

X