Jesteś tutaj

Coraz więcej Delikatesów Sezam

Sieć Delikatesy Sezam charakteryzuje nie tylko rozwój ilościowy, ale i terytorialny. Placówki sieci działają głównie na Podkarpaciu oraz w województwach centralnych, a nawet na północy kraju.

Kolejne Delikatesy Sezam ruszyły w województwie łódzkim, tym razem we wsi Bałucz nieopodal powiatowego Łaska. Sklep liczy około 100 mkw. powierzchni handlowej, zaś jego oferta, jak podkreśla jego właścicielka Renata Klich, ma charakter premium i jest odpowiedzią na większość lokalnych potrzeb konsumentów. Wiejski charakter placówki powoduje, że musi ona proponować klientom szeroki wachlarz produktów od spożywczych poczynając, zaś na chemii gospodarczej i kosmetykach kończąc. Tym bardziej, iż w okolicy konkurencja jest znikoma i mało kto oferuje wystarczająco zróżnicowany asortyment. Wśród 6 tys. produktów oferowanych przez nowe Delikatesy Sezam szczególną uwagę zwraca najwyższej jakości świeże pieczywo, a także stoiska warzywno-owocowe, nabiałowe oraz mięsno-wędliniarskie. Klienci mogą skorzystać z dwóch stanowisk kasowych, co gwarantuje, że nikt nie będzie musiał stać tu w kolejce.

Kategoria: 

Podobne artykuły

26 kwietnia przy Al. Ks. Jerzego Popiełuszki 15 otwarty zostanie piąty sklep sieci Lidl w Kielcach. Nowa placówka handlowa ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą 1300 mkw. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało 25 osób.

Polska sieć supermarketów POLOmarket nie spoczęła na laurach i już po tygodniu od otwarcia wyremontowanego sklepu w Piotrkowie Trybunalskim udostępnia klientom kolejny obiekt po gruntownej modernizacji. Tym razem nowe oblicze zyskał POLOmarket w Lwówku Śląskim. Podczas remontu został on powiększony i zmodernizowany.

X

Przeczytaj również