Jesteś tutaj

Bilety na mecze piłkarskiej reprezentacji od Biedronki

Sieć Biedronka nie zapomina o fanach piłki nożnej. Biedronka jako Oficjalny Sponsor Reprezentacji Polski w tej dyscyplinie przygotowała od 12 sierpnia specjalną kolekcję produktów z wizerunkami piłkarzy. Dodatkowo fani futbolu mogą wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są: bilety na mecz Polska-Macedonia Północna, piłki i koszulka z podpisami reprezentantów Polski. By o nie zawalczyć, trzeba zakupić oficjalny produkt licencyjny PZPN i nagrać filmik prezentujący swoje piłkarskie umiejętności.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci Biedronka, po raz kolejny w szczególny sposób docenia swoich pracowników poprzez decyzję o przyznaniu nagrody specjalnej. Firma przeznaczyła na ten cel środki w wysokości ponad 56 mln zł. Nagrodę otrzymały osoby na stanowiskach nieobjętych systemem ocen menedżerskich.

9 i 10 maja br. sieć sklepów Biedronka i Kompania Piwowarska po raz trzeci zapraszają do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji ekologicznej „Zgrani z naturą”. W tym roku okazją do zbierania surowców wtórnych będą obchody „Dnia bez śmiecenia”. Podczas ubiegłorocznej edycji, przeprowadzonej w 12 polskich miastach, udało się zgromadzić ponad 7,5 tony surowców wtórnych.

X