Jesteś tutaj

Biedronka otworzyła outlet w Gdańsku

To już drugi taki sklep w Polsce – 14 lutego w Gdańsku ruszył outlet Biedronki, w którym kupić można sprzęt AGD i RTV, kosmetyki i chemię gospodarczą w cenach obniżonych nawet 80%. Outlet dysponuje salą sprzedaży o powierzchni ponad 780 mkw.

– Biedronka jest znana z dobrego asortymentu w codziennie niskich cenach. Dzięki naszemu nowemu outletowi klienci będą mogli jeszcze więcej oszczędzić, bowiem czekają na nich setki produktów z rabatami nawet do 80% – mówi Michał Wiśniewski, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego w sieci Biedronka.

Gdańszczanie i turyści będący w Trójmieście, którzy odwiedzą outlet Biedronki przy ul. Rakoczego 17, od 14 do 20 lutego br. mogą dodatkowo skorzystać z promocji przygotowanych specjalnie na otwarcie.

Pierwszy w Polsce outlet Biedronki został otwarty 12 lipca ub.r. w Poznaniu i od razu wzbudził duże zainteresowanie klientów. Nieustannie przyciągają ich obniżone nawet o kilkadziesiąt procent ceny produktów pochodzących z poprzednich kolekcji: od tekstyliów po akcesoria komputerowe. Tylko przez pierwsze trzy tygodnie swojej działalności zakupy w poznańskim outlecie zrobiło ponad 14 tys. klientów, na średnią kwotę 60 zł. Najwyższa jednorazowa kwota zakupów wyniosła ponad 24 tys. zł. Największym zainteresowaniem w pierwszym outlecie Biedronki cieszą się niezmiennie akcesoria do kuchni, łazienki i garderoby oraz narzędzia i sprzęt elektroniczny.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Biedronka otwiera swój pierwszy outlet w Poznaniu. Placówka zlokalizowana jest przy ul. 28 Czerwca 1956 r. Klienci znajdą tam m.in. produkty przemysłowe, czyli sprzęt RTV i AGD, artykuły wyposażenia wnętrz, akcesoria do ogrodów oraz chemię gospodarczą i kosmetyki.

We wtorek, 19 grudnia, w Żórawinie przy ul. Wrocławskiej zostanie otwarty nowy sklep Biedronka. Jest to pierwszy sklep sieci w miejscowości. Z tej okazji dla klientów przygotowano specjalną ofertę produktów w atrakcyjnych cenach, a w dniu otwarcia dodatkowo degustację pieczywa i ciast.  

X