Jesteś tutaj

Advertisement

ALDI wita na lotnisku pasażerów wracających z wakacji

Nietypową akcję dla pasażerów Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice – Pyrzowice przygotowała sieć ALDI. W odpowiedzi na niehandlowe niedziele, które bywają szczególnie uciążliwe po powrocie z urlopu oraz z myślą o „miękkim lądowaniu” po wakacjach, sieć przygotowała dla podróżujących miłe powitanie. W dwa weekendy w hali odbioru bagaży na lotnisku w Katowicach – Pyrzowicach na pasażerów czekają hostessy-stewardessy wręczające paczki z produktami spożywczymi, z których łatwo można przygotować śniadanie czy kolację - pierwszy posiłek po podróży bez konieczności zakupów.

Wracasz z podróży, a Twoja lodówka świeci pustkami, do tego jest niehandlowa niedziela i zastanawiasz się, z czego przygotujesz rodzinną kolację lub poranne śniadanie? Sieć sklepów ALDI ma na to rozwiązanie – wręcza specjalnie przygotowane paczki z produktami marki własnej, składającymi się na pierwszy posiłek po powrocie. W termicznych torbach podróżni znajdą pieczywo do samodzielnego odpieczenia, długodojrzewające salami, kremowy serek do smarowania, ser żółty masdamer w plastrach, orzeźwiające smoothie, owocową konfiturę, czekoladę orzechową oraz kefir śmietankowy. Akcja odbywa się w dwa weekendy: 31.08-01.09 oraz 07-08.09.. Łącznie rozdanych zostanie 4500 paczek. ALDI posiada w Polsce 133 sklepy, z czego większość ulokowana jest właśnie na Śląsku, stąd naturalny wybór lotniska w Katowicach.

– To pierwsza taka akcja, w której sieć spożywcza zatroszczyła się o pasażerów wracających z wakacji i wita ich w domu. ALDI chce być blisko swoich klientów w codziennych, życiowych sytuacjach i wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom, bazując na pozytywnym zaskoczeniu - mówi Agnieszka Barańska, Dyrektor Marketingu i Komunikacji.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Niemiecka sieć dyskontów Aldi inwestuje w remodeling swoich placówek, tak by dostosować je do międzynarodowych standardów konceptu wizualnego. W tym tygodniu na klientów czekają otwarcia trzech obiektów.

Grupa Przedsiębiorstw ALDI Nord opublikowała raport ewaluacyjny za rok 2018 przedstawiający postępy sieci we wdrażaniu dziesięciu fundamentalnych zasad z zakresu praw człowieka, standardów pracy i ochrony środowiska oraz przeciwdziałaniu korupcji.

X