Jesteś tutaj

21 nowych placówek PGZ Kupiec po I kwartale 2019 r.

Polska Grupa Zakupowa Kupiec liczy obecnie 242 placówki zlokalizowane na terenie województw: śląskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i łódzkiego.

W struktury Grupy wstąpiły 4 sklepy „Market Aga” z województwa śląskiego prowadzone przez Halinę, Włodzimierza i Łukasza Banyś. Firma od wielu lat funkcjonuje jako ważny podmiot handlowy na terenie miasta Sosnowca. Właściciele przystępując do Grupy liczą na pozytywne efekty synergii ich potencjału obrotowego z kompleksową ofertą „Kupca”, która gwarantuje dostęp do blisko 600 umów handlowych z producentami i dostawcami.

Kolejną Grupą sklepów, które zasiliły szeregi PGZ Kupiec są sklepy Hallo zlokalizowane na terenie województwa dolnośląskiego. Firma Sima Sp z o.o. zarządzająca sklepami Hallo oprócz 4 placówek detalicznych posiada również prężnie działającą hurtownię ogólnospożywczą we Wrocławiu. Z początkiem roku na liście wrocławskich sklepów pojawiły się również sklepy AS i Alf.

W struktury Kupca wstąpiły także 3 placówki detaliczne Tutti zlokalizowane w Tarnowskich Górach, Bytomiu i Rudzie Śląskiej.

Kolejne sklepy uruchomili dotychczasowi uczestnicy PGZ Kupiec. Właściciele sklepów Bisam otworzyli  kolejną, już ósmą placówkę handlową w Radostowicach, a Janusz Nowak właściciel sklepów Solo piątą placówkę w miejscowości Zalasowa. Delikatesy Olivia powiększyły się o 1 sklep, tym razem w Legnicy, a Społem Domy Handlowe o 1 placówkę w Tychach. Firma Monmar przyłączyła kolejne 2 swoje sklepy zlokalizowane również w Tychach. Na liście Kupca pojawiły się także kolejne sklepy firm Longinus i Alfex z Dolnego Śląska.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Dom Handlowy Solo zlokalizowany w miejscowości Zalasowa,  jest 232 placówką należącą do PGZ Kupiec. To już piąty sklepu tego samego właściciela. Oficjalne otwarcie odbyło się 16 marca br. Nowa placówka ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 300mkw. oraz parking na 25 samochodów. W obiekcie zostało zatrudnionych 10 osób.

Ręczniki marki Zwoltex to produkty, które znalazły się w 2 edycji akcji naklejkowej Kupca. W terminie od 15 kwietnia do 30 czerwca ręczniki będą dostępne dla najbardziej lojalnych Klientów sklepów Grupy w cenach obniżonych o 50%.

X