Jesteś tutaj

20-lecie Powiatowego Zrzeszenia Handlu i Usług w Grodzisku Wlkp.

Uroczyście, w zajeździe „U Bogdana” w Rakoniewicach obchodzono w dniu 15 czerwca jubileusz 20-lecia Powiatowego Zrzeszenia Handlu i Usług w Grodzisku Wlkp. To organizacja będąca od 2005 r. w strukturach Naczelnej Rady Zrzeszeń Handlu i Usług, reprezentująca swoich członków, m.in. lokalnych kupców wobec władz i instytucji państwowych, samorządowych i społecznych. PZHiU w Grodzisku Wlkp. jest społeczną organizacją samorządu zawodowego prywatnych podmiotów gospodarczych prowadzących działalność gospodarczą w zakresie handlu i usług na terenie Powiatu Grodziskiego. Wieloletnim Prezesem Zrzeszenia jest Tadeusz Pankowski. W swoim przemówieniu prezes Pankowski przypomniał historię Zrzeszenia. Następnie nagrodzono osoby zasłużone dla PZHiU w Grodzisku Wlkp. W uroczystości uczestniczyły lokalne władze, Prezes NRZHiU Tadeusz Zagórski oraz przedstawiciele instytucji współpracujących z Zrzeszeniem, w tym „Poradnik Handlowca”. W trakcie uroczystości przypomniano, że wśród laureatów Hermesa „Poradnika Handlowca” w ubiegłych latach byli również właściciele prężnie działających sklepów rodzinnych z terenu powiatu grodziskiego.

Kategoria: 

Podobne artykuły

19 marca w Wiśle odbył się 8. PZU Bieg po Nowe Życie. Wydarzenie to promuje ideę transplantacji narządów. Ambasadorem przedsięwzięcia jest Przemysław Saleta. Piotr i Paweł czynnie bierze udział w propagowaniu transplantacji narządów. To już kolejna edycja biegu, który wspiera.

4-6 kwietnia w Warszawie odbędzie się Kongres Sprzedaż, który jest cyklicznym spotkaniem decydentów sprzedaży, będącym polem wymiany doświadczeń i praktycznych rozwiązań, które warto wdrożyć w każdej firmie. 

X

Przeczytaj również