Jesteś tutaj

20-lecie Powiatowego Zrzeszenia Handlu i Usług w Grodzisku Wlkp.

Uroczyście, w zajeździe „U Bogdana” w Rakoniewicach obchodzono w dniu 15 czerwca jubileusz 20-lecia Powiatowego Zrzeszenia Handlu i Usług w Grodzisku Wlkp. To organizacja będąca od 2005 r. w strukturach Naczelnej Rady Zrzeszeń Handlu i Usług, reprezentująca swoich członków, m.in. lokalnych kupców wobec władz i instytucji państwowych, samorządowych i społecznych. PZHiU w Grodzisku Wlkp. jest społeczną organizacją samorządu zawodowego prywatnych podmiotów gospodarczych prowadzących działalność gospodarczą w zakresie handlu i usług na terenie Powiatu Grodziskiego. Wieloletnim Prezesem Zrzeszenia jest Tadeusz Pankowski. W swoim przemówieniu prezes Pankowski przypomniał historię Zrzeszenia. Następnie nagrodzono osoby zasłużone dla PZHiU w Grodzisku Wlkp. W uroczystości uczestniczyły lokalne władze, Prezes NRZHiU Tadeusz Zagórski oraz przedstawiciele instytucji współpracujących z Zrzeszeniem, w tym „Poradnik Handlowca”. W trakcie uroczystości przypomniano, że wśród laureatów Hermesa „Poradnika Handlowca” w ubiegłych latach byli również właściciele prężnie działających sklepów rodzinnych z terenu powiatu grodziskiego.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Aż 33 małopolskie szkoły w Małopolsce otrzymają dofinansowanie od Carrefour do projektów realizowanych w ramach programu edukacyjnego „Zdrowe jedzenie w mojej szkole i na moim stole”. Projekt wpisuje się w strategię biznesu odpowiedzialnego społecznie Carrefour, który ma na celu promocję odpowiedzialnej konsumpcji i zdrowego trybu życia.

Banany z certyfikatami Fairtrade i rolnictwa ekologicznego (bio) będą dostępne 11 maja we wszystkich sklepach Lidl w Polsce. Sieć chce w ten sposób podkreślić zbliżający się Światowy Dzień Sprawiedliwego Handlu i World Fairtrade Challenge. 

X