Jesteś tutaj

Akademia Umiejętności Eurocash

I Ogólnopolska Konferencja Edukacyjna Akademii Umiejętności Eurocash rozpoczęła się 26 września br. spotkaniem prasowym poświęconym najnowszej edycji Akademii Umiejętności Eurocash – pierwszemu w Polsce kompleksowemu programowi edukacyjnemu dla właścicieli i pracowników niezależnych sklepów detalicznych.

27 września br. na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się I Ogólnopolska Konferencja Edukacyjna Akademii Umiejętności Eurocash. Impreza dedykowana jest właścicielom sklepów sieci franczyzowych i partnerskich. Program konferencji obejmuje wiele ciekawych punktów, które powinny zainspirować handlowców do pracy nad dalszym rozwojem swojej działalności. Będzie można m.in. zapoznać się z najnowszymi trendami w handlu, których wykorzystanie jest kolejnym krokiem w drodze do rozpoznawalności własnej firmy jako firmy nowoczesnej i przyjaznej konsumentom. Co ważne, przedstawiona zostanie wiedza nabyta i wykorzystana w praktyce. Właściciele sklepów będą mieli także możliwość poznania wybitnych ekspertów. Udział w Akademii przyczyni się do zbudowania przewagi konkurencyjnej sklepu. Przygotuje też do rynkowych wyzwań, którym sprostają tylko najlepsi. Rozwinie również kluczowe kompetencje zarządzania małoformatowym sklepem spożywczym.

Podobne artykuły

5 tysięcy właścicieli i pracowników sklepów sieci franczyzowych i partnerskich Grupy Eurocash bierze udział w inauguracyjnej konferencji w Warszawie.

Eurocash i Microsoft wraz z partnerami technologicznymi przedstawili wizję rynku detalicznego przyszłości – „Detalista 4.0”, z którą zapoznało się wczoraj ponad 5,2 tys. uczestników IV Kongresu Przedsiębiorców Polskiego Handlu.

X

Przeczytaj również