Jesteś tutaj

Akademia Umiejętności Eurocash

I Ogólnopolska Konferencja Edukacyjna Akademii Umiejętności Eurocash rozpoczęła się 26 września br. spotkaniem prasowym poświęconym najnowszej edycji Akademii Umiejętności Eurocash – pierwszemu w Polsce kompleksowemu programowi edukacyjnemu dla właścicieli i pracowników niezależnych sklepów detalicznych.

27 września br. na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się I Ogólnopolska Konferencja Edukacyjna Akademii Umiejętności Eurocash. Impreza dedykowana jest właścicielom sklepów sieci franczyzowych i partnerskich. Program konferencji obejmuje wiele ciekawych punktów, które powinny zainspirować handlowców do pracy nad dalszym rozwojem swojej działalności. Będzie można m.in. zapoznać się z najnowszymi trendami w handlu, których wykorzystanie jest kolejnym krokiem w drodze do rozpoznawalności własnej firmy jako firmy nowoczesnej i przyjaznej konsumentom. Co ważne, przedstawiona zostanie wiedza nabyta i wykorzystana w praktyce. Właściciele sklepów będą mieli także możliwość poznania wybitnych ekspertów. Udział w Akademii przyczyni się do zbudowania przewagi konkurencyjnej sklepu. Przygotuje też do rynkowych wyzwań, którym sprostają tylko najlepsi. Rozwinie również kluczowe kompetencje zarządzania małoformatowym sklepem spożywczym.

Podobne artykuły

Eurocash stworzył „Profil Polskiego Przedsiębiorcy”. Próbuje odpowiedzieć kim jest właściciel sklepu detalicznego. Przy okazji poznał jego obawy.

5 tysięcy właścicieli i pracowników sklepów sieci franczyzowych i partnerskich Grupy Eurocash bierze udział w inauguracyjnej konferencji w Warszawie.

X